Abana Gazetesi
En Çok Görüntülenenler
Abana Gazetesi

Uçak Cafe Restoran tasarımı için Kastamonu Belediyesi’nin aldığı yolcu jeti TIR’larla Kastamonu’ya getirilerek Aktekke Mahallesi Veli Efendi Camisi yanındaki alanda montaj işlemine başlandı.

U2

Belediye Başkanı Tahsin Babaş:

 

“Büyük Türkiye’nin güçlü ili Kastamonu’yu oluşturmak adına omuz omuza çalışıyoruz. Bu bağlamda üzerimize düşeni yaparak projelerimizi hızla bitirmeyi hedefliyoruz. Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor. Bıkmadan, usanmadan ve yorulmadan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vereceğiz. Uçak Cafe Restoran projemizin ilimize bir değer katacağı düşüncesindeyim. Projemiz en kısa zamanda tamamlanacaktır.”

(Bu haber “kastamonubirincihaber.com”dan derlendi)

Kastamonu: UÇAK CAFE YAPILIYOR

Uçak Cafe Restoran tasarımı için Kastamonu Belediyesi’nin aldığı yolcu jeti TIR’larla Kastamonu’ya getirilerek Aktekke Mahallesi Veli Efendi Camisi yanındaki alanda montaj işlemine başlandı. Belediye Başkanı Tahsin Babaş:   “Büyük Türkiye’nin güçlü ili Kastamonu’yu oluşturmak adına omuz omuza çalışıyoruz. Bu bağlamda üzerimize düşeni yaparak projelerimizi hızla bitirmeyi hedefliyoruz. Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor. Bıkmadan, usanmadan ve […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa